Catering Dietetyczny Poznań

Catering Dietetyczny Poznań. Ciesz się zbilansowanymi posiłkami gdzie i kiedy tylko chcesz! Zamów catering dietetyczny Tytka Fit w Poznaniu i rozpocznij przygodę z dietą, która zmieni Twoje spojrzenie na zdrowe odżywianie. W naszym cateringu dietetycznym dbamy o to, by dostarczać pełnowartościowe, a jednocześnie smaczne posiłki.

Zdrowe i zbilansowane posiłki

Catering Dietetyczny Poznań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zespół ekspertów czuwający nad każdym etapem powstawania produktu. Dietetyk, kucharze, specjalista ds. zakupów, obsługi klienta oraz logistyki, a także nasi kierowcy – praca zespołowa tych wszystkich osób skutkuje dostarczaniem pod drzwi klientów zestawów najwyższej jakości.

Dieta pudełkowa Poznań – Masz nieograniczony wybór

Skorzystanie z cateringu dietetycznego w Poznaniu to dobra metoda na zadbanie o swoją dietę, bez nadmiernego angażowania w ten proces swojego czasu. Doskonale wiemy o tym, że obecne tempo życia wielu osób nie sprzyja prowadzeniu zdrowego trybu życia. Zaplanowanie jadłospisu, wyselekcjonowanie odpowiednich produktów podczas robienia zakupów, przygotowanie posiłków – to wszystko wymaga nie tylko czasu, ale także samodzielnego poszukiwania informacji czy inspiracji na dania. Korzystając z naszego cateringu, możesz uczyć się przy okazji – podpatrując każdego dnia, w jaki sposób to my komponujemy dania dla klientów.

Catering Dietetyczny Poznań

Do wyboru masz kilka rodzajów diet, wśród których dla siebie znajdą coś zarówno osoby na diecie tradycyjnej, wegetariańskiej, te unikające glutenu i laktozy, jak i mające specjalne potrzeby żywieniowe. W ofercie cateringu dietetycznego Tytka Fit w Poznaniu znajduje się dieta SPORT dla aktywnych fizycznie, dieta o niskim indeksie glikemiczny, a także wariant dla osób z chorobą Hashimoto. Menu każdej z tych diet znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zalety diety pudełkowej

Przygotowaliśmy również coś specjalnie dla tych, którzy z jednej strony potrzebują wsparcia w postaci gotowych zestawów dostarczanych do domu, a z drugiej cenią sobie dietetyczną elastyczność. Jeden z wariantów diet pozwala na samodzielne decydowanie o tym, co znajdzie się w Twoim zestawie! Jadłospis możesz skonfigurować już podczas składania zamówienia lub zrobić to później, z poziomu swojego konta w panelu klienta.

Jak zamówić catering dietetyczny w Poznaniu?

Z cateringiem dietetycznym Tytka Fit w Poznaniu możesz realizować różne cele. Odpowiednio dobrany zestaw pod kątem kaloryczności pozwoli Ci zrzucić kilka kilogramów, utrzymywać obecną masę ciała lub ją zwiększać. Jeśli nie wiesz, jaki wariant kaloryczny będzie dla Ciebie odpowiedni, możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanego kalkulatora lub zapytać o to naszego dietetyka. Sprawdź, jak może wyglądać zdrowe odżywianie bez rezygnowania ze smacznych potraw i słodkości!

Catering Dietetyczny Wrocław Tytka Fit - Zadbaj o swoje zdrowie nawet podczas pracy
Dbamy o to aby dieta była jak najbardziej odżywcza i zbilansowana.
Catering Dietetyczny Poznań Tytka Fit obiad z cateringu dietetycznego Tytka Fit
Nie wiesz jaka dieta jest najlepsza dla ciebie? Skontaktuj się z naszym dietetykiem —  dobierze dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych i preferencji smakowych

Warto nas wybrać!

Odtwórz wideo

Menu rotujemy co 63 dni ! W ciągu tych dni poznasz 315 nowych dań ! Po 63 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

001-check-mark
Poznasz nowe smaki
001-check-mark
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

001-check-mark
Zrzucisz zbędne kilogramy
001-check-mark
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.

Opinie naszych klientów