Catering Dietetyczny Gdańsk

Catering Dietetyczny Gdańsk. Organizacja zdrowej diety nie musi być trudna, choć na początku może się tak wydawać. Zaplanowanie jadłospisu, zrobienie odpowiednich zakupów, ugotowanie… Tak, to wszystko wymaga czasu. Jeśli Ci go brakuje, rozwiązaniem jest catering dietetyczny Tytka Fit w Gdańsku, który zrobi to za Ciebie, a pod drzwi dowolnie wskazanego miejsca dostarczy gotowy zestaw posiłków na cały dzień.

Zdrowe i zbilansowane posiłki

Jedną z przyświecających nam zasad jest tworzenie menu w taki sposób, by dania dostarczały zarówno składników odżywczych, jak i przyjemności z jedzenia. Z nami przekonasz się, że zdrowa dieta może wyśmienicie smakować, a odchudzanie wcale nie oznacza jedzenia wyłącznie sałaty i popijania jej wodą. Z cateringiem dietetycznym w Gdańsku możesz osiągać swoje cele sylwetkowe i zdrowotne. Pomoże Ci w tym dobrze dopasowany zestaw dietetyczny.

Catering Dietetyczny Gdańsk – Masz nieograniczony wybór

Jeśli nie wiesz, jaką dietę wybrać, możesz skonsultować się z dietetykiem Tytka Fit, który odpowie na Twoje pytania i doradzi zestaw umożliwiający realizację Twoich założeń. W końcu nie musisz się na tym znać – od tego jesteśmy my!

Załoga Tytka Fit to pasjonaci

Którzy wspólnie każdego dnia tworzą jak najlepszą jakość trafiającą do tysięcy naszych klientów. To właśnie ich zespołowa praca powoduje, że w pudełkach lądują wyłącznie sprawdzone, dobrze zbilansowane i przede wszystkim smaczne posiłki.

Dieta z dostawą Gdańsk

Możesz wybierać spośród 8 wariantów diet, a do Twojej dyspozycji jest także jedna linia detoksu sokowego. Wśród zestawów znajdują się zarówno te dostosowane do diety wegetariańskiej czy ketogenicznej, jak i dla osób potrzebujących eliminacji glutenu oraz laktozy czy znacznego ograniczenia cukrów prostych.

Specyfikacja każdej z diet

 Została uwzględniona na stronie internetowej, a jeśli znalezione informacje nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, o szczegóły zawsze możesz dopytać dietetyka naszego cateringu dietetycznego w Gdańsku

Zalety diety pudełkowej

Nasze zestawy dostarczamy zresztą nie tylko w Gdańsku, ale w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce, a lista lokalizacji wciąż się powiększa. Z tego powodu dieta pudełkowa Tytka Fit jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób będących często w podróży, które nie chcą być skazane na posiłki jedzone w barach szybkiej obsługi czy stacjach benzynowych. 

Jak zamówić catering dietetyczny w Gdańsku?

Sposób żywienia znacząco wpływa na zdrowie, samopoczucie, zdolności wysiłkowe i umysłowe. Warto zatem postawić na taką dietę, która będzie wsparciem dla naszego organizmu podczas realizacji codziennych zadań. Z cateringiem dietetycznym Tytka Fit w Gdańsku to może być prostsze, niż myślisz!

Catering Dietetyczny Gdańsk Tytka Fit - Zadbaj o swoje zdrowie nawet podczas pracy
Dbamy o to aby dieta była jak najbardziej odżywcza i zbilansowana.
Catering Dietetyczny Gdańsk Tytka Fit obiad z cateringu dietetycznego Tytka Fit
Nie wiesz jaka dieta jest najlepsza dla ciebie? Skontaktuj się z naszym dietetykiem —  dobierze dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych i preferencji smakowych

Warto nas wybrać!

Odtwórz wideo

Menu rotujemy co 63 dni ! W ciągu tych dni poznasz 315 nowych dań ! Po 63 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

001-check-mark
Poznasz nowe smaki
001-check-mark
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

001-check-mark
Zrzucisz zbędne kilogramy
001-check-mark
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.

Opinie naszych klientów