Catering Dietetyczny Leszno

Zdrowe i smaczne posiłki bez potrzeby robienia zakupów, planowania i gotowania? Tak, to możliwe! Z cateringiem dietetycznym Tytka Fit w Lesznie możesz cieszyć się smakiem zbilansowanych potraw, które dostarczymy we wskazany przez Ciebie adres do domu czy pracy.

Zdrowe i zbilansowane posiłki

Do wyboru masz 8 zestawów diet oraz jeden wariant detoxu sokowego. Wśród nich znajdziesz dietę HEALTHY, SPORT, LOW IG (dieta z niskim indeksem glikemicznym), GLUTEN + LACTOSE FREE, VEGE, dietę ketogeniczną oraz HASHIMOTO. Dla tych, którzy oczekują większej elastyczności, catering dietetyczny Tytka Fit w Lesznie zapewnia wariant pozwalający na samodzielne komponowanie diety. Dzięki niemu jeszcze bardziej spersonalizujesz swój jadłospis, dostosowując go do swoich preferencji, a nawet bieżących „zachcianek”!

Dieta pudełkowa Leszno – Masz nieograniczony wybór

Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą jeść zbilansowane posiłki, nie rezygnując przy tym ze smaku. Jednym z naszych celów jest udowadnianie w praktyce, że zdrowe  odżywianie nie polega na restrykcjach i spożywaniu jałowych dań.

Dieta z dostawą Leszno

Kucharze działający w porozumieniu z dietetykiem doskonale wiedzą, jak przygotować posiłki realizujące wszystkie nasze założenia. Jednym z nich jest dbałość o różnorodność potraw, które trafiają do zestawów klientów. Nieustannie testujemy nowe smaki i wprowadzamy kuchenne odkrycia do menu. Wszystkie takie propozycje przechodzą wcześniej testy recepturowe, dzięki czemu w pudełkach znajdują się wyłącznie sprawdzone i zatwierdzone potrawy.

Zalety diety pudełkowej

Catering dietetyczny w Lesznie daje także możliwość skorzystania z opcji konsultacji z dietetykiem. Nie wiesz jaki wariant diety jest dla Ciebie odpowiedni? Potrzebujesz dopasowania menu w związku ze specjalnymi potrzebami zdrowotnymi? Wystarczy się z nami skontaktować, aby otrzymać wszystkie niezbędne informacje i poradę dietetyczną. Pomożemy także dobrać wariant kaloryczny diety, uwzględniając przy tym, czy chcesz schudnąć, utrzymać swoją masę ciała, a może przytyć.

Jak zamówić catering dietetyczny w Lesznie?

Dobrze pamiętać o tym, że dieta pudełkowa to nie tylko produkt dla zabieganych, ale tak naprawdę dla wszystkich, którzy chcą zmieniać swoje nawyki żywieniowe i poprawić jakość swojej codziennej diety. Z nami możesz nauczyć się spożywać regularne posiłki i odzwyczaić od podjadania między nimi.

Catering dietetyczny to także wygodna opcja dla osób, które często podróżują i przez to są narażone na spożywanie dużej ilości przekąsek i tzw. szybkiego jedzenia. Dostarczamy zestawy do kilkudziesięciu punktów w całej Polsce, a lista ta sukcesywnie się zwiększa. Jeśli nie wiesz, czy dowozimy diety do wybranego przez Ciebie punktu, wystarczy skontaktować się z nami mailowo.

Catering Dietetyczny Leszno Fit - Zadbaj o swoje zdrowie nawet podczas pracy
Dbamy o to aby dieta była jak najbardziej odżywcza i zbilansowana.
Catering Dietetyczny Leszno Tytka Fit obiad z cateringu dietetycznego Tytka Fit
Nie wiesz jaka dieta jest najlepsza dla ciebie? Skontaktuj się z naszym dietetykiem —  dobierze dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych i preferencji smakowych

Warto nas wybrać!

Odtwórz wideo

Menu rotujemy co 70 dni ! W ciągu tych dni poznasz 350 nowych dań ! Po 70 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Poznasz nowe smaki
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Zrzucisz zbędne kilogramy
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.

Opinie naszych klientów