Catering Dietetyczny Kraków

Catering Dietetyczny Kraków. Poprawa samopoczucia, chęć zrzucenia kilku kilogramów, a może cele sportowe – bez względu na to, jaka jest Twoja motywacja do zmiany diety, z cateringiem dietetycznym Tytka Fit w Krakowie możesz zrealizować swoje plany!

Zdrowe i zbilansowane posiłki

Nasi specjaliści przygotowali 8 różnych wariantów diet, wśród których coś dla siebie znajdą wegetarianie, osoby ograniczające węglowodany czy eliminujące ze swojej diety gluten i laktozę. Każdy z nich jest dostępny w co najmniej 4 wariantach kalorycznych. Jeśli nie wiesz, który z nich wybrać, możesz skorzystać z pomocy doświadczonego dietetyka. Nie tylko dopasuje odpowiedni wariant kaloryczny oraz rodzaj diety, ale także odpowie na wszystkie Twoje dodatkowe pytania dotyczące specyfikacji menu

Dieta pudełkowa Kraków – Masz nieograniczony wybór

Co, jeśli chciałbyś decydować o tym, jakie posiłki znajdą się w Twoim zestawie? Nie ma problemu – stworzyliśmy również specjalny zestaw dla osób, które chcą decydować o zawartości swoich pudełek. W specjalnym panelu klienta możesz skomponować swoje dzienne menu, wybierając spośród kilku różnych propozycji potraw. Dzięki temu jeszcze lepiej możesz dopasować dietę pod swoje gusta smakowe.

Dieta z dostawą Kraków 

W cateringu dietetycznym Tytka Fit w Krakowie dbamy o to, by za wartością odżywczą potraw szedł również ich smak oraz odpowiednia prezencja. Właśnie dlatego kucharze i dietetyk ściśle ze sobą współpracują, aby osiągnąć najlepszy efekt. Menu jest rotowane co kilka tygodni, dlatego nie musisz obawiać się żywieniowej nudy i wciąż tych samych propozycji. Urozmaicanie naszych jadłospisów trwa zresztą cały czas – nieustannie testujemy nowe propozycje potraw, które po przejściu wewnętrznej akceptacji trafiają do Waszych pudełek.

Zalety diety pudełkowej

Dieta pudełkowa świetnie sprawdza się w przypadku osób, które chcą schudnąć, a brakuje im czasu na samodzielne przygotowanie posiłków czy pilnowanie menu. Jest także dobrym rozwiązaniem dla tych aktywnych fizycznie. Treningi często wymagają już sporego zaangażowania czasowego, przez co na gotowanie tego czasu może pozostawać niewiele. To także genialna opcja dla wszystkich będących często w podróży – posiłki na cały dzień zabierasz ze sobą. Nie musisz martwić się o to, co będziesz jeść przez cały dzień i szukać na trasie żadnych punktów gastronomicznych.

Jak zamówić catering dietetyczny w Krakowie?

Dbanie o dietę z cateringiem dietetycznym Tytka Fit w Krakowie jest prostsze, niż myślisz! Spróbuj naszych zestawów i przekonaj się sam, jak dobrze mogą smakować zdrowe i zbilansowane posiłki.

Catering Dietetyczny Kraków Tytka Fit - Zadbaj o swoje zdrowie nawet podczas pracy
Dbamy o to aby dieta była jak najbardziej odżywcza i zbilansowana.
Catering Dietetyczny Kraków Tytka Fit obiad z cateringu dietetycznego Tytka Fit
Nie wiesz jaka dieta jest najlepsza dla ciebie? Skontaktuj się z naszym dietetykiem —  dobierze dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych i preferencji smakowych

Warto nas wybrać!

Odtwórz wideo

Menu rotujemy co 63 dni ! W ciągu tych dni poznasz 315 nowych dań ! Po 63 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

001-check-mark
Poznasz nowe smaki
001-check-mark
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

001-check-mark
Zrzucisz zbędne kilogramy
001-check-mark
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.

Opinie naszych klientów