Catering Dietetyczny Wrocław

Każdego dnia setki zadowolonych klientów korzystają z tego wygodnego rozwiązania, jakim jest dieta pudełkowa. Jednym z miejsc, w którym możesz zamówić catering dietetyczny Tytka Fit jest Wrocław. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych, osób nieprzepadających za gotowaniem i wszystkich tych, którzy chcą zmienić swój sposób odżywiania na lepsze.

Zdrowe i zbilansowane posiłki

W ofercie Tytkafit znajdziesz 8 różnych rodzajów diet, a także jedną linię diety sokowej. Zamawiając catering dietetyczny we Wrocławiu, dopasujesz go do swoich preferencji smakowych, potrzeb zdrowotnych oraz celów sylwetkowych. Jeśli masz problem z wyborem właściwej diety dla siebie, możesz skorzystać z pomocy dietetyka, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i doradzi stosowny wariant.

Dieta pudełkowa Wrocław – Masz nieograniczony wybór

Stworzyliśmy zestawy dla osób na diecie tradycyjnej, wegetariańskiej, ketogenicznej, tych ograniczających cukry proste (dieta o niskim IG), na diecie bez glutenu i laktozy, a także wariant dla osób z chorobą Hashimoto i trenujących (dieta SPORT).

Dieta z dostawą Wr0cław

Chcesz mieć wpływ na swoje codzienne menu? Nie ma problemu – przygotowaliśmy specjalny zestaw, w którym to Ty decydujesz, jakie posiłki otrzymasz w swojej paczce. W końcu chodzi o to, by dieta była jak najlepiej dopasowana do Ciebie! Dbamy również o różnorodność posiłków, więc nie musisz obawiać się o jedzenie w kółko tych samych dań. Cały czas pracujemy również nad nowymi propozycjami dań, które przed trafieniem do zestawów, przechodzą nasze restrykcyjne wewnętrzne testy. Do rąk naszych klientów oddajemy tylko przetestowane i sprawdzone posiłki.

Zalety diety pudełkowej

Catering dietetyczny to świetny wybór nie tylko wtedy, gdy chcesz zrzucić kilka kilogramów bez samodzielnego pilnowania bilansowania posiłków. Dieta pudełkowa sprawdza się doskonale podczas krótszych i dłuższych podróży – dzięki niej nie musisz skazywać się na jedzenie fast foodów czy różnego typu przekąsek ze stacji benzynowej. Catering dietetyczny we Wrocławiu zapewni zbilansowane i smaczne posiłki w trakcie Twoich podróży służbowych czy weekendowych wypadów.

Jak zamówić catering dietetyczny w Wrocławiu?

Posiłki znajdujące się w pudełkach to wypadkowa pracy wielu osób: specjalisty, który dba o jakość zamawianych produktów, dietetyka bilansującego potrawy i komponującego menu w porozumieniu z kucharzami, którzy nadają im ostateczny smak, a także całego zaplecza logistycznego i kierowców, dzięki którym otrzymujesz swoją paczkę na czas. Wraz ze specjalistą obsługi klienta tworzymy zgrany zespół, którego celem jest dostarczanie klientom najlepszego produktu.

Catering Dietetyczny Wrocław - Zadbaj o swoje zdrowie nawet podczas pracy
Dbamy o to aby dieta była jak najbardziej odżywcza i zbilansowana.
Catering Dietetyczny Wrocław obiad z cateringu dietetycznego Tytka Fit
Nie wiesz jaka dieta jest najlepsza dla ciebie? Skontaktuj się z naszym dietetykiem —  dobierze dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych i preferencji smakowych

Warto nas wybrać!

Odtwórz wideo

Menu rotujemy co 63 dni ! W ciągu tych dni poznasz 315 nowych dań ! Po 63 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

001-check-mark
Poznasz nowe smaki
001-check-mark
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

001-check-mark
Zrzucisz zbędne kilogramy
001-check-mark
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.

Opinie naszych klientów