Catering Dietetyczny
Dawidy Bankowe

Catering Dietetyczny w Dawidach Bankowych Tytka Fit. Jeśli męczy cię gotowanie, szukanie przepisów, czy liczenie kalorii, nie mówiąc już o staniu w sklepowych kolejkach, z pewnością docenisz komfort jaki da ci dieta pudełkowa, dostarczana wprost pod twoje drzwi. Każdego dnia otrzymasz zbilansowane posiłki, które zapewnią ci niezbędną dawkę energii i wartości odżywczych. W naszych jadłospisach znajdziesz dania wytrawne, przepyszne desery w wersji fit, a także smaki dzieciństwa oraz topowe propozycje z różnych zakątków świata.
  • Masz wybór! W wariancie WYBÓR MENU Ty decydujesz co jesz! Wybierasz spośród 20 dań dziennie, co daje aż 620 dań miesięcznie. Sprawdź menu w formularzu zamówienia PRZEJDŹ
  • W tradycyjnych wariantach rotujemy menu co 70 dni, dzięki czemu poznasz, aż 350 dań! Menu możesz sprawdzić TUTAJ

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.

Zbilansowane posiłki każdego dnia. Catering Dietetyczny

WYBÓR MENU

kaloryczność od
1000 do 3000 kcal

od 63,83 zł dziennie

HEALTHY

kaloryczność od
1000 do 2000 kcal

od 59,99 zł dziennie

SPORT

kaloryczność od
1500 do 3000 kcal

od 66,71 zł dziennie

LOW IG

kaloryczność od
1400 do 2000 kcal

od 66,71 zł dziennie

HASHIMOTO

kaloryczność od
1400 do 2000 kcal

od 67,67 zł dziennie

GLUTEN & LACTOSE LESS

kaloryczność od
1000 do 3000 kcal

od 63,83 zł dziennie

KETOGENICZNA

kaloryczność
1800 i 2500 kcal  

od 73,43 zł dziennie

VEGE

kaloryczność od
1000 do 2500 kcal

od 59,99 zł dziennie

OFFICE

kaloryczności: 900 kcal,
1300 kcal, 1950 kcal

od 46,55 zł dziennie

TYTKA ECONOMY

kaloryczność od
1200 do 3000 kcal

od 49,41 zł dziennie

DETOX SOKOWY

kaloryczność
ok 1200 kcal

od 109 zł dziennie

Dbamy o Twoje bezpieczenstwo

tuvtytka

Dla Tytka Fit najwyższa jakość i bezpieczeństwo to priorytet w produkcji!

Otrzymanie przez Tytka Fit certyfikacji w ramach programu BIH+ oznacza, że wszystkie posiłki, które dla Was przygotujemy, powstają w warunkach sprzyjających bezpieczeństwu żywności i na wszelakich szczeblach funkcjonowania cateringu dietetycznego, dbamy o to, by nasi klienci otrzymywali nie tylko zbilansowane i smaczne posiłki, ale również by były one przygotowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Uzyskany certyfikat potwierdza, że w przypadku naszego cateringu nie są to wyłącznie deklaracje.

Odtwórz wideo

Dieta Pudełkowa - Dawidy Bankowe

Catering Dietetyczny Dawidy Bankowe - Tytka Fit to twój najlepszy wybór. W walce o utratę kilogramów istotna będzie pomoc profesjonalistów. Kompleksowość i perfekcję w tym zakresie zapewni zespół kucharzy oraz dietetyków naszej firmy.

Zdrowe i zbilansowane posiłki

Tworzymy pełnowartościowe, zbilansowane potrawy, które zapewnią nam zdrowie i wykształca prawidłowe nawyki żywieniowe.  Dania przez nas przygotowane są bardzo różnorodne, więc możesz poznawać nowe smaki i jeść potrawy, na których samodzielne przygotowanie brakuje Ci czasu czy chęci. Do tego nie musisz się zastanawiać, czy Twoja dieta jest dobrze zbilansowana i wartościowa – dietetycy zadbają o to za Ciebie.

Dieta pudełkowa Dawidy Bankowe - Masz nieograniczony wybór

Do wyboru oprócz standardowych posiłków mamy również diety eliminacyjne np. bez glutenu, bez laktozy oraz diety Sportowe lub o obniżonym indeksie glikemicznym. Istotne jest trzymanie się zaleceń i wskazówek żywieniowych oraz wspólne monitorowanie postępów. Przygotowane posiłki są pakowane w specjalne opakowania, które możemy podgrzewać.

Dieta z dostawą Dawidy Bankowe

Każdy zestaw Catering Dietetyczny Dawidy Bankowe Tytka Fit zawiera: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Spożywanie posiłków w odpowiednich odstępach czasowych nie odczuwamy łaknienia oraz mamy mniejszy apetyt na podjadanie przekąsek. Codzienne nowe menu sprawia, że nasza dieta jest zróżnicowana i z ciekawością oczekuje się kolejnych dań. Drugi krok to wysiłek fizyczny.

Zalety diety pudełkowej

Dzięki oszczędności czasu związanego z przygotowaniem posiłków i robieniem zakupów zyskujesz dodatkowy czas wolny, który możesz przeznaczyć na trening, Systematyczna i umiarkowana aktywność przyspieszy utratę wagi i podkręci przemianę materii. Wybierz dietę pudełkową Tytka Fit a twoje dążenie do upragnionej sylwetki stanie się prostsze i przyjemne.

Jak zamówić catering dietetyczny w Dawidy Bankowe?

Catering dietetyczny w  Dawidy Bankowe zamówisz przez stronę internetową, a szczegóły związane z realizacją usługi uzyskasz telefonicznie lub poprzez kontakt mailowy. Na wszelkie zadane przez Ciebie pytania odpowiemy w godzinach pracy.