Catering Dietetyczny Warszawa

Catering Dietetyczny Warszawa. Jeśli chcesz zmienić swój sposób odżywiania, zrzucić kilka kilogramów, wspomóc regenerację po treningach czy dostosować jadłospis do swojego stanu zdrowia, a brakuje Ci czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, to dieta pudełkowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Catering dietetyczny Tytka Fit w Warszawie dostarczy wybrany zestaw pod Twoje drzwi!

Zdrowe i zbilansowane posiłki

Do wyboru masz kilka wariantów diet oraz linię detoxu sokowego. Wśród nich coś dla siebie znajdą zarówno osoby na diecie wegetariańskiej (VEGE), jak i te potrzebujące eliminacji glutenu oraz laktozy ze swojego jadłospisu (GLUTEN + LACTOSE FREE) czy diety wykluczającej węglowodany (DIETA KETOGENICZNA) lub ograniczającej udział cukrów prostych w menu (LOW IG). Natomiast jeden z dostępnych wariantów pozwala na samodzielne komponowanie swojego menu z poziomu panelu klienta – to Ty wskazujesz potrawy, na które danego dnia masz ochotę.

Dieta pudełkowa Warszawa – Masz nieograniczony wybór

Catering Dietetyczny Warszawa. Przygotowane zestawy są dokładnie przemyślane i zbilansowane przez dietetyka, który czuwa nad wyglądem całego menu i konstruuje je w ścisłej współpracy z kucharzami, którzy dbają o walory smakowe wszystkich wariantów. Klienci cateringu dietetycznego Tytka Fit w Warszawie mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji mailowej z dietetykiem, jeśli potrzebują porady w zakresie doboru kaloryczności diety czy odpowiedniego zestawu.

Dieta z dostawą Warszawa

Catering dietetyczny nie tylko ułatwi Ci wprowadzenie regularnych posiłków, ale także pozwoli osiągać cele sylwetkowe. Z pomocą diety pudełkowej możesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, poprawić swój sposób odżywiania i ustabilizować masę ciała, a nawet – jeśli taki jest Twój cel – przybrać kilka kilogramów.

Zalety diety pudełkowej

Zespół naszego cateringu dietetycznego w Warszawie dba o to, by posiłki były przygotowywane z najlepszych składników, smacznie skomponowane i zbilansowane, a także dowiezione na czas pod wskazany przez Ciebie adres. Nie obawiaj się o nudę na talerzu – cały czas pracujemy nad nowymi pozycjami menu, które po wewnętrznych testach i uzyskaniu pozytywnej opinii, wprowadzamy do  zestawów trafiających do naszych klientów.

Jak zamówić catering dietetyczny w Warszawie?

Sposób odżywiania znacząco wpływa zarówno na zdrowie, samopoczucie, jak i poziom energii. Sprawdź wraz z dietami od Tytka Fit, jak duża może być to zmiana. Gotowa dieta pudełkowa, dzięki której nie musisz poświęcać czasu na zakupy i gotowanie, to dobre rozwiązanie dla zabieganych oraz wszystkich osób, które sporo czasu spędzają w podróży. Catering dietetyczny Tytka Fit jest dostępny w kilkudziesięciu miastach Polski. Lista punktów, do których dowozimy nasze diety, wciąż się powiększa i aktualizuje.

Catering Dietetyczny Warszawa TytkaFit - Zadbaj o swoje zdrowie nawet podczas pracy
Dbamy o to aby dieta była jak najbardziej odżywcza i zbilansowana.
Nie wiesz jaka dieta jest najlepsza dla ciebie? Skontaktuj się z naszym dietetykiem —  dobierze dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych i preferencji smakowych

Warto nas wybrać!

Odtwórz wideo

Menu rotujemy co 63 dni ! W ciągu tych dni poznasz 315 nowych dań ! Po 63 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

001-check-mark
Poznasz nowe smaki
001-check-mark
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

001-check-mark
Zrzucisz zbędne kilogramy
001-check-mark
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.

Opinie naszych klientów