fbpx

O nas

Poznań, Wrocław, Głogów, Polkowice oraz Lubin

Catering Dietetyczny Tytka Fit

Odpowiadając na potrzebę spożywania zdrowego i smacznego jedzenia w dzisiejszym zabieganym trybie życie stworzyliśmy Catering Dietetyczny Tytka Fit.

Jest to to catering dietetyczny, który zapewnia pięć zdrowych posiłków dziennie i nieocenioną oszczędność czasu.

Z naszych posiłków, mogą skorzystać mieszkańcy Głogowa, Poznania, Polkowic, Wrocławia i Lubina oraz okolicznych miejscowości, którym dostarczymy Tytkę Fit pod wskazany adres każdego wieczora. Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zbilansowane i wartościowe posiłki

Nad przygotowaniem zbilansowanych i wartościowych posiłków czuwa zespół profesjonalnych kucharzy pod okiem dietetyka. Wszystko przygotowane jest z naturalnych i nieprzetworzonych produktów, pełnych witamin i składników odżywczych.

Zróżnicowane menu pozwoli zaspokoić wszelkie zachcianki w wersji Fit! Można w nim znaleźć słodkości, które bazują na zdrowych produktach typu mleczko kokosowe, mąki pełnoziarniste i naturalne sody. Zwracamy szczególną uwagę na opinię naszych odbiorców. Dlatego codziennie do posiłków dołączamy możliwość oceny posiłków i z wielką chęcią udoskonalamy nasze potrawy.

Staramy się również żeby nasi nowi odbiorcy mogli spróbować Tytki Fit na różnych wydarzeniach sportowych, kulturowych i towarzyskich w Poznaniu oraz Głogowie. Informację o najbliższych eventach można znaleźć na naszym FB i Ig Spróbuj swoją Tytkę Fit!

nasz

Szef kuchnii

Wojciech Wiciak wieloletni szef kuchni Restauracja Brasserie de l’Opera* w Hotelu Mercure Poznań, zdobywca „Perły 2009” w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, aktualnie jego umiejętności możecie smakować z naszym cateringu!

Codziennie z pasją i zaangażowaniem przygotowuje wraz z zespołem wasze pyszne Tytki Fit!.

Dietetyk

Na zdrowym menu czuwa dietetyk medyczny-absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoją praktykę z pacjentami rozpoczynała w Szpitalu klinicznym im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu, Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu.

Członek zwyczajny Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków z tytułem Dietetyk Medyczny. Uczestniczka licznych konferencji, kongresów i szkoleń. Aktualnie przyjmuje pacjentów w swojej Klinice Żywienia pod Lesznem. Swoją wiedzą dzieli sie jako wykładowca w szkole policealnej

Nie wiesz jaka dieta dla Ciebie? Skontaktuj się nami. Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj diety oraz kaloryczność, abyś osiągnął to o czym marzysz!

poznaj opinie

Naszych klientów

    Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego kateringu - skontaktuj się z nami, a nasz dietetyk rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże Ci dobrać idealną dietę dopasowaną do Twoich potrzeb i stylu życia.

    TELEFON

    +48 785 858 575

    EMAIL

    kontakt@tytkafit.pl