Sprawdź obszar oraz godziny dostaw klikając w wybrane miasto:

Jeżeli nie widzisz swojej miejscowości, napisz do nas: kontakt@tytkafit.pl.

Nasze biuro obsługi sprawdzi możliwości dostaw dla Ciebie!

*Po przejściu do formularza zamówień w polu miejscowość wyświetlą się wszystkie aktualne miejscowości dowozów.

Catering dietetyczny z dowozem

Dostawy cateringu dietetycznego

Wiesz już, jaki zestaw diety pudełkowej chcesz zamówić. Z pomocą naszego dietetyka lub kalkulatora zamieszczonego na stronie ustalasz odpowiednią dla swojego celu kaloryczność diety. Wystarczy jeszcze tylko przejść przez formularz zamówienia, uzupełnić wszystkie stosowne dane i gotowe. A co z dostawą? Czy na pewno Tytka Fit dowozi do mojej miejscowości? Sprawdź, jak wyglądają dostawy cateringu dietetycznego.

Dostawy cateringu na terenie całej Polski

Zestawy cateringu dietetycznego Tytka Fit możesz zamówić do kilkudziesięciu miast i miejscowości na terenie całej Polski. Nie musisz więc rezygnować ze swojej diety pudełkowej podczas wyjazdów służbowych czy urlopów. Listę punktów, do których dowieziemy Twoją dietę, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z biurem obsługi klienta – udzielimy wszelakich informacji i w razie potrzeby spróbujemy znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Warto mieć na uwadze, że obszar dostaw cateringu Tytka Fit wciąż się powiększa - brak danego miejsca na liście punktów realizacji może być wyłącznie przejściowe.

Catering dietetyczny z dowozem
Catering dietetyczny z dowozem

Godziny dostawy

W zależności od miejsca, do którego zamawiasz swój catering dietetyczny, zostanie on dostarczony w godzinach popołudniowych i wieczornych lub nocnych. Dostawy realizowane są każdego dnia z wyjątkiem weekendu – z piątku na sobotę otrzymujesz paczki na dwa dni. Nie chcemy ograniczać naszych klientów pod kątem weekendowych aktywności. Dzięki temu możesz zabrać prowiant ze sobą i ruszać na wszelakie weekendowe wyjazdy.

Miejsce odbioru

Doskonale rozumiemy to, że tryb życia wielu naszych klientów jest bardzo intensywny i nie zawsze mają możliwość osobistego odbioru cateringu. W takich przypadkach paczki zostawiamy pod drzwiami lub w innym miejscu, które wyznaczysz. Wystarczy wpisać je w notatkach do zamówienia podczas jego składania i gotowe! Podczas dostaw dbamy również o to, by wszystkie paczki dotarły do klienta odpowiednio zabezpieczone, co przekłada się także na świeżość i ostateczną jakość produktu.

Elastyczne podejście do zamówień

Podczas składania zamówienia na catering dietetyczny Tytka Fit możesz od razu zaznaczyć, w które dni nie chcesz otrzymywać dostawy. W przypadku nieplanowanych wyjazdów czy potrzeby zmiany adresu dostawy wystarczy jak najszybciej skontaktować się z biurem obsługi klienta, które zaproponuje najlepsze możliwe rozwiązanie. To Ty decydujesz, na ile dni chcesz zamówić catering. Warto jednak pamiętać, że dłuższe zamówienia wiążą się z możliwością uzyskania bardziej atrakcyjnej ceny na zamawiane zestawy.