Blog

Odchudzanie z cateringiem dietetycznym

Postanowione: chcesz zrzucić kilka kilogramów. Tylko jak to zrobić, skoro Twoja doba magicznie nie chce się rozciągnąć i brakuje Ci czasu dosłownie na wszystko? Z pomocą przychodzi odchudzanie z cateringiem dietetycznym. We Wrocławiu, w Lesznie, w Poznaniu i jeszcze wielu innych miejscach na pewno znajdziesz coś dla siebie. Tylko jak to wygląda w praktyce? Jak odchudzać się z cateringiem dietetycznym? 

Deficyt energetyczny to podstawa 

By schudnąć, przede wszystkim musisz spożywać mniej kalorii, niż wynosi Twoje codzienne zapotrzebowanie na energię. Kiedy ograniczysz ilość spożywanych kilokalorii, organizm sięgnie do zapasów tkanki tłuszczowej. Pamiętaj jednak, że w odchudzaniu nie chodzi o to, by się głodzić! Skorzystaj z dostępnych na naszej stronie kalkulatorów, dzięki którym w zaledwie kilka minut dopasujesz odpowiedni do Twoich potrzeb wariant energetyczny. 

Urozmaicona dieta

Odchudzanie z cateringiem dietetycznym nie jest i nie powinno być katorgą oraz ciągłym wyrzeczeniem. Paradoksalnie zazwyczaj dzieje się tak, że im więcej produktów sobie zabraniasz, tym bardziej masz na nie ochotę. Możesz chudnąć, jedząc zarówno słodkości, jak i makarony czy ziemniaki! To nie konkretny produkt tuczy, a nadmiar kalorii. W naszym menu cateringu dietetycznego we Wrocławiu jest miejsce na wszystkie wymienione tu produkty. Zapomnij o ciągłym jedzeniu sałatek czy dietetycznego pieczywa. Dbamy o to, by menu było nie tylko zbilansowane i odżywcze, ale także smaczne. Dieta to tak naprawdę styl życia i długoterminowy sposób żywienia, a nie zmiana podejmowana tylko na chwilę. 

Nie wszystkie potrawy lubisz? No problem!

Jeśli to Twoje pierwsze podejście do diety pudełkowej to pewnie obawiasz się, że trafisz na nielubiane przez siebie produkty czy potrawy. Dla nas to nie jest problem – dajemy klientom możliwość samodzielnego doboru dań w ramach konkretnego posiłku. Wybierając nasz catering dietetyczny we Wrocławiu i innych miastach Polski masz możliwość skorzystania z Programu z Wyborem Menu.

Co po odchudzaniu?

Udało Ci się osiągnąć wyznaczony cel wagowy z … i co dalej? Odchudzanie z cateringiem dietetycznym proponuje przejść w fazę stabilizowania nowej masy ciała. Zwiększ ilość kalorii w swojej diecie tak, aby pokrywały one Twoje bieżące zapotrzebowanie. Ponownie możesz wyznaczyć je przy pomocy kalkulatora dostępnego na stronie – wystarczy że tym razem jako swój cel wskażesz chęć prowadzenia zdrowej diety. Utrwalenie efektów często jest trudniejsze niż samo schudnięcie, więc nie pomijaj tego etapu. Koniec odchudzania nie może oznaczać powrotu do starych nawyków żywieniowych. 

Dodaj komentarz