Blog

Elastyczne menu w cateringu? Tak, to możliwe!

Jedną z obaw osób zastanawiających się nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego we Wrocławiu, jest ta, że będą jeść nielubiane przez nich produkty. Jest ona zresztą zupełnie zrozumiała, bo możliwość wybrania dla siebie posiłków nie jest wcale cateringowym standardem. Na szczęście – nie dotyczy to wszystkich firm, więc jeśli szukasz elastycznego podejścia do diety pudełkowej, to jesteś w dobrym miejscu.  Wybierz swoje elastyczne menu w cateringu.

Wybierz posiłki dla siebie podczas zamówienia

Standardowo na stronie cateringu dietetycznego znajdziesz menu dla danego typu diety na najbliższych kilka dni. Może się zdarzyć, że zobaczysz tam potrawę czy produkt, za którą nie przepadasz – to zwykle odstrasza i odwodzi od zdecydowania się na catering dietetyczny we Wrocławiu, nawet jeśli naprawdę nie masz czasu na gotowanie i samodzielne pilnowanie zdrowej diety

Wiemy, jak jest – my też nie lubimy wszystkiego. Właśnie z tego powodu naszym klientom dajemy możliwość samodzielnego wyboru posiłków. Jak to zrobić? Podczas składania zamówienia wystarczy zdecydować się na Program z Wyborem Menu

Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji? 

Jest wiele powodów, dla których elastyczne menu jest doskonałym pomysłem. Oto niektóre z nich:

  • masz większą kontrolę nad swoim jadłospisem, 
  • możesz pominąć posiłki, które wydają się nie wpisywać w Twoje gusta smakowe, 
  • to świetna okazja do powtórzenia ulubionych cateringowych potraw (każdy by chciał jeść częściej nasze fit oreo!), 
  • zyskujesz możliwość dostosowania menu do obecnych preferencji smakowych. Teraz wolisz śniadania na słodko a za tydzień na słono – nie ma żadnego problemu!

Wybierz swój catering dietetyczny we Wrocławiu 

Duża różnorodność menu cateringowego to zazwyczaj zdecydowany plus rozwiązania, jakim jest dieta pudełkowa. Jednak nie każdemu musi to odpowiadać i właśnie z tego powodu wprowadziliśmy dla naszych klientów opcje, które dają wybór.

Jeśli lubisz być zaskakiwanym przez naszych kucharzy i dietetyków, to korzystasz ze Standardowego zestawu, które otrzymujesz w najniższej cenie. Lubisz trzymać rękę na pulsie – wybierasz Program z Wyborem Menu. Co ważne: wymiany posiłków są u nas w cenie. Opłacając zamówienie na dany okres, nie musisz się obawiać o to, że za takie zmiany przyjdzie Ci dodatkowo zapłacić. 

Dodaj komentarz