Dieta pudełowa 5 posiłków

Tytka Fit - catering dietetyczny

Tytka Fit - catering dietetyczny W odpowiedzi na dzisiejsze tempo życia, a także potrzebę spożywania zdrowych, wartościowych posiłków, które są zarazem zaspokojeniem podniebienia, stworzyliśmy Tytka Fit - catering dietetyczny. Jest to catering dietetyczny, który zapewnia pięć zdrowych posiłków dziennie wraz z nieocenioną oszczędnością czasu oraz wzrostem energii życiowej! Dostarczamy catering dietetyczny na terenie całego kraju, sprawdź czy dowozimy właśnie do Twojej miejscowości: Po przejściu do formularza zamówień w polu miejscowość wyświetlą się wszystkie aktualne miejscowości dowozów Skontaktuj się z nami kontakt@tytkafit.pl

Nasze menu

Nad przygotowaniem zbilansowanych i wartościowych posiłków czuwa zespół profesjonalnych kucharzy pod okiem dietetyka. Wszystko przygotowane jest z naturalnych i nieprzetworzonych produktów, pełnych witamin i składników odżywczych.
Zróżnicowane menu pozwoli zaspokoić wszelkie zachcianki w wersji fit! Można w nim znaleźć dania wszystkich kuchni świata, dania rotujemy co 63 dni, dzięki czemu uzyskaliśmy dużą różnorodność i zapewniliśmy barwną oraz fascynującą kreację dań. Jeżeli chcesz zobaczyć co zaplanowaliśmy w menu na nadchodzący tydzień, można to sprawdzić na dwa sposoby:1. zakładka menu na naszej stronie internetowej, którą aktualizujemy w każdy czwartek na kolejny tydzień2. panel klienta, dla osób, które mają złożone zamówienie w konkretnym okresie oraz w konkretnym wariancie diety.
Zwracamy szczególną uwagę na opinię naszych klientów, dlatego w Panelu Klienta istnieje możliwość oceny poszczególnych posiłków lub całego cateringu wraz z komentarzem. W zamian za pozostawienie opinii klienci zyskują punkty w programie lojalnościowym, które mogą wymieniać na złotówki do opłacenia zamówienia Tytki.

Zespół kucharzy

Team naszych utalentowanych kucharzy jest zaangażowany i pełen pasji, każdego dnia wkłada serce, by dieta stała się przyjemnością!


Chef Wojciech Wiciak
- kilkudziesięcioletni szef kuchni Restauracja Brasserie de l’Opera* w Poznaniu, zdobywca „Perły 2009” w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Spod jego ręki wychodzą najlepsze dania kuchni polskiej w dietetycznym wydaniu. Z jego daniami możecie poczuć się jak w domu rodzinnym, nie martwiąc się o bilans kaloryczny!

Sous-chef Wojciech Czachowski
- kreatywność i wyczucie smaku są mu bliskie, kilkunastoletnie doświadczenie w różnorodnym świecie kulinarnym pozwoliło mu się otworzyć na zaskakujące i smakowite kompozycje, które możecie kosztować na co dzień! To dzięki niemu mamy tak wiele pysznych nowości, które znajdujecie w Naszym menu!
Wiele osiągnięć aprobuje jego kreatywność i talent: I miejsce Mistrzowie Smaku Kucharz 2017, II miejsce Mistrzowie Smaku Kucharz 2018, I miejsce w konkursie "Potrawa regionalna VI Festiwal Kulinarny", II miejsce w konkursie Black Box VII Festiwal Kulinarny"

Sous-chef Mariusz Krawczyk
- kilkanaście lat doświadczenie jako Sous-chef w Jurys Inn w Birmingham, po latach postanowił wrócić do Polski i uszczęśliwiać Wasze kubki smakowe! Tworzy dla Was nowe dania, sprawiając, aby każdy dzień z Tytką Fit był wyjątkowy!

Zespół dietetyków

Na zdrowym i zbilansowanym menu czuwają: wieloletni Dietetyk Medyczny oraz Specjalistki ds. żywienia.

Uczestnictwo Teamu dietetyków w licznych konferencjach, kongresach i szkoleniach pozwala na podążanie za aktualnymi trendami w świecie dietetycznym i spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów

Nie wiesz jaka dieta dla Ciebie? Skontaktuj się nami. Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj diety oraz kaloryczność, abyś osiągnął to o czym marzysz!

Dlaczego warto wybrać Catering Dietetyczny Tytka Fit ?

Odtwórz wideo

Poznasz nowe smaki! Menu rotujemy co 63 dni! W ciągu tych dni poznasz 315 nowych dań! Po 63 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

001-check-mark
Zrzucisz zbędne kilogramy
001-check-mark
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

001-check-mark
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.