BAI i BMI

Kalkulator BAI i BMI - oblicz swoją wagę idealną


BAI i BMI - TytkaFit
cm
Stopy
inches
kg
lbs
cm
inches

Szukasz zdrowego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawę swojego samopoczucia? Skorzystaj z usług cateringowych firmy TytkaFit! Nasze posiłki są starannie przygotowywane przez doświadczonych dietetyków, którzy dbają o to, aby dostarczać Ci tylko najlepsze składniki odżywcze.


Kalkulator BAI - jak obliczyć wskaźnik masy ciała?


Wskaźnik masy ciała (BMI) to popularny sposób oceny wagi ciała, jednak nie uwzględnia on rozkładu tkanki tłuszczowej w organizmie. Dlatego warto skorzystać z kalkulatora BAI, czyli wskaźnika zawartości tłuszczu w organizmie, który bierze pod uwagę m.in. wiek i płeć.


Kalkulator BMI - co warto o nim wiedzieć?


Kalkulator BMI to proste narzędzie, które pozwala na obliczenie wskaźnika masy ciała na podstawie wzrostu i wagi. Warto jednak pamiętać, że wynik ten nie zawsze jest dokładny, ponieważ nie uwzględnia rozkładu tkanki tłuszczowej w organizmie. Dlatego warto skonsultować się z dietetykiem i wykonać badania, które pomogą dokładniej ocenić stan zdrowia. Catering dietetyczny TytkaFit to nie tylko zdrowe posiłki, ale także wsparcie w osiąganiu swoich celów. Nasz zespół dietetyków chętnie doradzi Ci w kwestii doboru odpowiedniej diety i pomoże w obliczeniu wskaźników BAI i BMI. Skorzystaj z naszych usług i zacznij zdrowo odżywiać się już dziś!