Blog

Ulubione dania klientów Tytka Fit: Śniadania

Ulubiony Bajgiel Cateringu dietetycznego Tytka Fit Gdańsk

Ulubione dania klientów. Nie ma jak rozpocząć dzień od czegoś pysznego! Doskonale wiedzą o tym klienci naszego cateringu dietetycznego w Gdańsku oraz innych miastach Polski, którzy zdecydowali się na kulinarną przygodę z posiłkami dostarczanymi przez Tytka Fit. Dziś zapraszamy na przegląd ulubionych dań śniadaniowych, które zostały przez nich najwyżej ocenione.

Bajgiel pełnoziarnisty z pastą z awokado i jajek z mixem świeżych warzyw

Awokado i jajka to jedno z uniwersalnych połączeń, które po prostu smakują rewelacyjnie. Pełnoziarnisty bajgiel to świetna alternatywa dla klasycznego jasnego pieczywa, ze względu na wyższą zawartość błonnika pokarmowego i niższy indeks glikemiczny. Do tego porcja świeżych warzyw, których ciągu dnia powinniśmy spożyć co najmniej 5 porcji. Jeśli akurat brakuje Ci czasu na zjedzenie śniadania w domu, bez problemu możesz zabrać je ze sobą. Ten pełnoziarnisty bajgiel z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom śniadań na słono.

Owsianka czekoladowa z wiśniami

Płatki owsiane, które dostarczają błonnika pokarmowego i cennych beta glukanów, pomagających w regulacji poziomu glukozy i lipidów. Do tego wiśnie, które są cennym źródłem antyoksydantów i świetnie przełamują czekoladowy smak owsianki. Taka owsianka pełna węglowodanów złożonych to zastrzyk energii na początek dnia. Najlepiej smakuje na ciepło, ale dochodzą do nas głosy, że na zimno sprawdza się równie dobrze.

Chlebek żytni na zakwasie z domowym twarogiem, naszą wędliną z kurczaka i warzywami

Kto powiedział, że na diecie nie ma miejsca na pieczywo?! Żytni chleb na zakwasie to produkt, który doskonale sprawdza się w menu osób pilnujących indeksu glikemicznego potraw. Tak naprawdę jednak przypadnie do gustu każdemu, kto lubi zjeść chleb bez zbędnych dodatków i ulepszaczy.  Domowy twaróg dostarcza białka, a także cennego dla zdrowia kości wapnia. Do tego porcja przygotowanej w naszej kuchni wędliny, świeże warzywa i mamy zbilansowany posiłek na rozpoczęcie dnia. Proste, a jednocześnie smaczne danie, w którym jakość użytych produktów broni się sama. Jasno wskazują na to oceny klientów cateringu dietetycznego Tytka Fit w Gdańsku – ich średnia to 5,0!

Dodaj komentarz