Blog

Ulubione dania klientów Tytka Fit: Sałatki

Ulubione dania klientów Tytka Fit Sałatki

Ulubione dania klientów. Nie ma chyba potrawy takiej potrawy, która kojarzyłaby się ze zdrową dietą bardziej niż sałatka. W naszym cateringu dietetycznym we Wrocławiu serwujemy sałatki pełne witamin i smaku, które dzięki odpowiedniej kompozycji są również sycące. Wśród nich jest kilka propozycji szczególnie lubianych przez naszych klientów –  poznaj wybrane z nich!

Sałatka Cezar

Sałatka Cezar z chrupiącą zieleniną,  pomidorkami, serem, kurczakiem i pysznym dressingiem. To jeden z tych klasyków, które nigdy się nie nudzą. Pełnowartościowe białko, solidna porcja zielonych warzyw liściastych, które są cennym źródłem kwasu foliowego, a także pomidory zawierające likopen – przeciwnowotworowy antyutleniacz. Idealna propozycja na lekką, ale sycącą kolację, dzięki której nie będziesz mieć chęci dojadania po posiłku.

Sałatka z grillowanym kurczakiem, fetą i suszoną śliwką

Choć są osoby, które nie przekonuje połączenie owoców z warzywami. To jednak nasi kucharze doskonale wiedzą, co robią, stawiając na te konkretne kompozycje. Ta sałatka obfituje w różnorodne smaki i tekstury – słona i miękka feta, słodycz śliwki, chrupkie i świeże warzywa, a do tego aromatyczny grillowany kurczak. Całość dopełnia dressing, dzięki któremu całość nie jest sucha, a samo danie jest zbilansowane – sos dostarcza tłuszczów nienasyconych, mięso niezwykle potrzebnego białka, a w warzywach i owocach są węglowodany, źródła szybkiej energii.  Niezwykle odświeżająca sałatka, która co jakiś czas ponownie pojawia się w naszych boxach. 

Sałatka gyros

Ulubione dania klientów. Goszcząca na stołach podczas wielu imprez sałatka gyros to jedna z tych potraw, którą klienci cateringu dietetycznego we Wrocławiu oceniają na 5,0! Różnorodne warzywa, pierś z kurczaka dostarczająca białka – dzięki czemu sałatka jest sycąca – a do tego lekki sos, który nadaje łączy wszystkie smaki w całość, jednocześnie nie czyniąc dania tłustym i wysokoenergetycznym. Jak widać na tym przykładzie, korzystanie z diety pudełkowej nie oznacza rezygnacji ze znanych i lubianych potraw.

Spróbuj ulubieńców naszych klientów i zamów dla siebie wybrany zestaw cateringu dietetycznego Tytka Fit we Wrocławiu. W doborze kaloryczności pomoże Ci specjalny kalkulator lub nasz dietetyk.

Dodaj komentarz