Blog

Catering Dietetyczny Wrocław

Catering Dietetyczny Wrocław Tytka Fit - Zadbaj o swoje zdrowie nawet podczas pracy

Jeśli: mieszkasz na co dzień w stolicy Dolnego Śląska, nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, chcesz zacząć się zdrowo odżywiać; mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – jest na to rozwiązanie! Catering dietetyczny Wrocław, który zamówisz pod wskazany adres, w wybranym przez siebie wariancie i na dodatek smakujący niczym dania z najlepszej restauracji.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Cały proces produkcyjny odbywa się zgodnie z procedurami HACCP i Dobrych Praktyk Higienicznych
  • Plan posiłków trafiających do pudełek został zbilansowany przez wykwalifikowanego dietetyka
  • Nasi kucharze to wieloletni praktycy, którzy doskonale wiedzą, jak gotować smaczne, a jednocześnie zdrowe potrawy
  • Słuchamy klientów – odpowiadamy na wszystkie zapytania
  • Pomagamy w dopasowaniu idealnej diety dla Ciebie
  • Korzystamy z autochłodni, dlatego catering dietetyczny dostarczany we Wrocławiu jest zawsze świeży.

Zbilansowany catering dietetyczny we Wrocławiu

Kiedy próbujesz zredukować masę ciała lub chcesz budować sportową formę, po prostu potrzebujesz odżywczych posiłków. Dieta nigdy nie powinna być katorgą i naszymi posiłkami zamierzamy Cię o tym przekonać. Oferujemy kilka rodzajów zestawów o zróżnicowanej kaloryczności, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Dodatkowe informacje znajdziesz na naszych etykietach oraz na stronie internetowej.

Jeśli od dawna szukasz cateringu dietetycznego we Wrocławiu, który ułatwi Ci realizację sportowych i sylwetkowych celów, zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu – przetestuj nasze zestawy!

Jak wybrać odpowiednią dietę?

Jeśli wykluczasz ze swojego menu pewne grupy produktów (np. mięso), musisz wybrać zestaw, który uwzględni te eliminacje. Kolejny krok to podjęcie decyzji związanej z kalorycznością całej diety. Nie wiesz ile potrzebujesz energii? Skontaktuj się z naszym dietetykiem —  dobierze dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych i preferencji smakowych. Zamawiając catering dietetyczny Wrocław, taką konsultację dietetyczną masz całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz