Blog

Czy catering dietetyczny może być oszczędnością?  

Catering Dietetyczny Poznań Tytka Fit - Czy catering dietetyczny może być oszczędnością?

Można spotkać się ze stwierdzeniem, że dieta pudełkowa to usługa dla bogatych, ponieważ jest droga. Tymczasem warto spojrzeć na nią z zupełnie innej strony, czyli przez pryzmat oszczędności. Nasz catering dietetyczny we Wrocławiu od lat dostarcza zestawy zadowolonym klientom, którzy często wspominają o tym, że dla nich takie rozwiązanie jest właśnie oszczędnością.

Catering to oszczędność czasu

Planowanie zakupów, dojazd i ich wykonanie. Czas na przygotowanie posiłków oraz pozmywanie po nich. Patrząc na cenę cateringu, bardzo łatwo zapomnieć o dodatkowych kosztach, które musi ponieść każdy, kto przygotowuje samodzielnie potrawy. Zamawiając Tytkafit, czyli znany catering dietetyczny we Wrocławiu, odzyskujesz swój cenny czas. Możesz przeznaczyć go na chwile relaksu z bliskimi czy po prostu… zarabianie.

Dieta pudełkowa = mniejsze wydatki na energię czy gaz

Podobnie jak w przypadku czasu poświęcanego na zapewnienie sobie bazy produktów, zapominamy o tym, że obróbka termiczna pożywienia to także zużyta woda, gaz czy prąd. W cenie cateringu dietetycznego obniżasz własne wydatki na te media.

Mniejsze ryzyko wyrzucania żywności

Bardzo często nasze zakupy nie są do końca przemyślane, bywają impulsywne, a na dodatek nie potrafimy zarządzać tym, co już w naszej lodówce i szafkach się znalazło. Decydując się na nasz catering dietetyczny we Wrocławiu, obniżasz ryzyko wyrzucania swoich pieniędzy do kosza. Otrzymujesz gotowe, zbilansowane zestawy na wybraną przez Ciebie ilość energii. Nie musisz zastanawiać się nad tym, jak zaplanować swoje menu, by niczego w danym czasie nie zmarnować.

Zmniejszy koszt inwestycji w zdrowie

Zdarza się, że w związku z jednostkami chorobowymi lub ogólnym stanem zdrowia, niezbędne jest wdrożenie odpowiednio dopasowanej diety. To wiąże się z koniecznością wizyty u dietetyka, który dokładnie wyedukuje klienta: opowie o tym, co powinien jeść, a czego nie lub przekaże rozpisany plan dietetyczny.

Korzystając z cateringu dietetycznego, bardzo często możesz wybrać wariant dopasowany do swoich potrzeb. Możesz nawet wyeliminować potrawy czy produkty, które nie wpasowują się w Twoje gusta. W ten sposób płacąc za dietę pudełkową, dostajesz menu zbilansowane przez dietetyka. I nijako zmniejszasz koszt poniesiony w związku z inwestycją w zdrowie.

Ważne: nie zawsze catering dietetyczny jest w stanie uwzględnić wszystkie Twoje potrzeby żywieniowe, wynikające z indywidualnych czynników. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skorzystaj z formularza kontaktowego, aby skontaktować się z naszym teamem. Na pewno odpowiemy i doradzimy najlepszy dla Ciebie wariant, a także udzielimy wszystkich stosownych informacji.

Dodaj komentarz