fbpx

Catering Dietetyczny Zielona Góra

Zamów Tytka Fit Catering Dietetyczny Zielona Góra!

Catering dietetyczny / Dieta pudełkowa Tytka Fit dostarczany jest codziennie pod wskazany adres w Zielonej Górze i okolicy.

W walce o utratę kilogramów istotna będzie pomoc profesjonalistów. Kompleksowość i perfekcję w tym zakresie świadczy nowy catering dietetyczny Tytka Fit, który swoje usługi od marca oferuję w Zielonej Górze i okolicach.

Zespół dietetyków, konsultantów żywieniowych i kucharzy tworzy pełnowartościowe, zbilansowane potrawy, które zapewnią nam zdrowie i wykształca prawidłowe nawyki żywieniowe. Pierwszy istotny krok to szczegółowa konsultacja z doradcą żywieniowym, wybór odpowiedniej diety i ustalenie celu. W trakcie wywiadu należy przekazać dietetykowi jak najwięcej informacji po to by poprawnie dobrać kaloryczność i wyeliminować dotychczasowe błędy.

Do wyboru oprócz standardowych posiłków mamy również diety eliminacyjne np. bez glutenu, bez laktozy oraz diety Sportowe lub o obniżonym indeksie glikemicznym. Istotne jest trzymanie się zaleceń i wskazówek żywieniowych oraz wspólne monitorowanie postępów. Kontakt z dietetykiem jest wskazany przez cały czas trwania diety. Przygotowane posiłki są pakowane w specjalne opakowania, które możemy podgrzewać.

Każdy zestaw zawiera: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Spożywanie posiłków w odpowiednich odstępach czasowych nie odczuwamy łaknienia oraz mamy mniejszy apetyt na podjadanie przekąsek. Codzienne nowe menu sprawia, że nasza dieta jest zróżnicowana I z ciekawością oczekuje się kolejnych dań. Drugi krok to wysiłek fizyczny. Dzięki oszczędności czasu związanego z przygotowaniem posiłków i robieniem zakupów zyskujesz dodatkowy czas wolny, który możesz przeznaczyć na trening, Systematyczna i umiarkowana aktywność przyspieszy utratę wagi i podkręci przemianę materii. Dzięki usłudze cateringów dietetycznych dążenie do upragnionej sylwetki stało się prostsze i przyjemne.

Wybierz z nami swoją dietę na www.tytkafit.pl lub skontaktuj się pod numerem telefonu 785 858 575 a my dowieziemy ją do Zielonej Góry i okolic.

Catering Dietetyczny Zielona Góra

Nasza oferta diety pudełkowej w Zielonej Górze

Tytka Fit

od 46 zł

Tytka Sport

od 57 zł

Tytka Low IG

od 51 zł

Tytka Bez Ryb

od 44 zł

    Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego kateringu - skontaktuj się z nami, a nasz dietetyk rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże Ci dobrać idealną dietę dopasowaną do Twoich potrzeb i stylu życia.

    TELEFON

    +48 785 858 575

    EMAIL

    kontakt@tytkafit.pl