fbpx

Catering Dietetyczny Zielona Góra

Zamów Tytka Fit Catering Dietetyczny Zielona Góra!

Catering dietetyczny / Dieta pudełkowa Tytka Fit dostarczany jest codziennie pod wskazany adres w Zielonej Górze i okolicy.

W walce o utratę kilogramów istotna będzie pomoc profesjonalistów. Kompleksowość i perfekcję w tym zakresie świadczy nowy catering dietetyczny Tytka Fit, który swoje usługi od marca oferuję w Zielonej Górze i okolicach.

Zespół dietetyków, konsultantów żywieniowych i kucharzy tworzy pełnowartościowe, zbilansowane potrawy, które zapewnią nam zdrowie i wykształca prawidłowe nawyki żywieniowe. Pierwszy istotny krok to szczegółowa konsultacja z doradcą żywieniowym, wybór odpowiedniej diety i ustalenie celu. W trakcie wywiadu należy przekazać dietetykowi jak najwięcej informacji po to by poprawnie dobrać kaloryczność i wyeliminować dotychczasowe błędy.

Do wyboru oprócz standardowych posiłków mamy również diety eliminacyjne np. bez glutenu, bez laktozy oraz diety Sportowe lub o obniżonym indeksie glikemicznym. Istotne jest trzymanie się zaleceń i wskazówek żywieniowych oraz wspólne monitorowanie postępów. Kontakt z dietetykiem jest wskazany przez cały czas trwania diety. Przygotowane posiłki są pakowane w specjalne opakowania, które możemy podgrzewać.

Każdy zestaw zawiera: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Spożywanie posiłków w odpowiednich odstępach czasowych nie odczuwamy łaknienia oraz mamy mniejszy apetyt na podjadanie przekąsek. Codzienne nowe menu sprawia, że nasza dieta jest zróżnicowana I z ciekawością oczekuje się kolejnych dań. Drugi krok to wysiłek fizyczny. Dzięki oszczędności czasu związanego z przygotowaniem posiłków i robieniem zakupów zyskujesz dodatkowy czas wolny, który możesz przeznaczyć na trening, Systematyczna i umiarkowana aktywność przyspieszy utratę wagi i podkręci przemianę materii. Dzięki usłudze cateringów dietetycznych dążenie do upragnionej sylwetki stało się prostsze i przyjemne.

Wybierz z nami swoją dietę na www.tytkafit.pl lub skontaktuj się pod numerem telefonu 785 858 575 a my dowieziemy ją do Zielonej Góry i okolic.

Catering Dietetyczny Zielona Góra
Telefon

+48 785 858 575

Adres e-mail

zamowienia@tytkafit.pl

    Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego kateringu - skontaktuj się z nami, a nasz dietetyk rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże Ci dobrać idealną dietę dopasowaną do Twoich potrzeb i stylu życia.

    TELEFON

    +48 785 858 575

    EMAIL

    kontakt@tytkafit.pl