Zyskaj wybór

W Tytka Fit - catering dietetyczny w wariancie
Wybór Menu Ty decydujesz co jesz!
Wybieraj codziennie spośród min. 20 dań!
Menu sprawdzisz w formularzu zamówienia.

Zyskaj wybór

W Tytka Fit - catering dietetyczny w wariancie Wybór Menu Ty decydujesz co jesz!
 
Wybieraj codziennie spośród min. 20 dań! Menu sprawdzisz w formularzu zamówienia. 

Zyskaj smak

W ciągu tych dni poznasz 350 nowych dań!
Po 70 dniach część dań powtarzamy,
a część wymieniamy na nowe odkrycia.

Zyskaj smak

W ciągu tych dni poznasz 280 nowych dań!
 
 
Po 56 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia.

Zyskaj zdrowie

W Tytka Fit - catering dietetyczny możesz skorzystać
z bezpłatnej konsultacji dietetyka.
Wystarczy, że napiszesz maila na adres dietetyk@tytkafit.pl

Zyskaj zdrowie

W Tytka Fit - catering dietetyczny możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetyka.
 
 
Wystarczy, że napiszesz maila na adres dietetyk@tytkafit.pl 

Zyskaj wygode

Z Tytka Fit - catering dietetyczny zyskasz cenny czas!
Codziennie pod Twoimi drzwiami będzie czekać paczka pełna zdrowych, smacznych i gotowych posiłków.

Zyskaj wygodę

Z Tytka Fit - catering dietetyczny zyskasz cenny czas!
 
 
Codziennie pod Twoimi drzwiami będzie czekać paczka pełna zdrowych, smacznych i gotowych posiłków.

Postaw na zdrowy smak!

 Menu rotujemy co 56 dni! W ciągu tych dni poznasz 280 nowych dań! Po 56 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia! Wybierając Catering Dietetyczny Tytka Fit zrzucisz zbędne kilogramy. Dzięki wartościowym składnikom posiłków poprawisz swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków. 

Ulubione dania klientów Tytka Fit:

Rekomendacje

Moja przygoda z Tytka Fit rozpoczęła się 03.01.2022. Ruszałem wtedy z przygotowaniami do maratonu w Walencji i szukałem wsparcia, bo moim największym problemem nie był trening, ale właściwe odżywianie, zadbanie o dostarczenie odpowiednich proporcji węglowodanów, białka i tłuszczy. Dostarczenie odpowiedniej ilości kalorii i ważna kwestia - CZAS, a raczej jego brak na przygotowanie tych wszystkich posiłków. Roczna współpraca zakończyła się sukcesem! Z każdym miesiącem widziałem postęp obserwując ciało i odczucia. Sukcesywnie budowałem formę fizyczną, a na linii startu maratonu stałem lżejszy o 7 kg i pełen energii osiągnąłem swój cel wygrywając kategorię osób z niepełnosprawnością układu ruchu. Posiłki przepyszne, różnorodne. Rewelacyjna opcja z wyborem własnego menu. Zawsze na czas. Świetna komunikacja z dostawcą. Polecam wszystkim aktywnym, ale i też tym, którzy cierpią na brak czasu, przede wszystkim chcącym dobrze i zdrowo się odżywiać.
Bartosz Feifer
Mental Runner

Blog

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny TytkaFit?

Oferta cateringu dietetycznego TytkaFit to łącznie 9 rodzajów diet i jedna linia detoxu sokowego. Znajdziesz tu opcje dla osób, których celem jest zmiana diety na zdrowszą, zrzucenie zbędnych kilogramów czy dostosowanie jadłospisu do stanu zdrowia. Nad bilansowaniem menu czuwa wykwalifikowany dietetyk, z którego porady możesz skorzystać zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w jego trakcie. Interesuje Nas najwyższa jakość serwowanych potraw, dlatego poszczególni członkowie ekipy TytkaFit współpracują ze sobą, nieustannie testując nowe rozwiązania i dbając o każdy szczegół przygotowywanych posiłków.

Jaki jest wyróżnik naszego cateringu dietetycznego?

O tym, że catering dietetyczny TytkaFit jest wyjątkowy, doskonale wiedzą już klienci korzystający na co dzień z naszej diety pudełkowej. Dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się nad dołączeniem tego grona, koniecznie sprawdź, jakie są priorytety nasze priorytety.

Połączenie zdrowia i smaku

Ekipa TytkaFit doskonale wie o tym, że nie trzeba wybierać między zdrowym odżywianiem a smakiem potraw. Pracujący nad menu dietetycy w porozumieniu z kucharzami tworzą takie dania, które łączą w sobie oba te elementy.

Każdego dnia nasi klienci przekonują się, że zdrowa dieta nie musi oznaczać rezygnacji z przyjemności jedzenia i spożywania smacznych posiłków. Dokładamy wszelkich starań by tak było, testując wszystkie propozycje, zanim zagoszczą w Waszych pudełkach.

Elastyczne podejście

Chcesz skorzystać z menu, w którym z góry znasz zaplanowany jadłospis? Wybierz jeden z 7 wariantów diet, które zostały zbudowane i zbilansowane zgodnie z założeniami danego modelu żywienia.

Potrzebujesz więcej swobody i możliwości decydowania o tym, co jesz? Nie ma problemu – wybierasz opcję, w której to Ty decydujesz o swoim menu i wybierasz swoje posiłki z minimum 15 propozycji dań. W końcu to dieta ma być dostosowana do Ciebie, a nie Ty do diety!

Nie lubimy nudy na talerzu

Zapomnij o nieurozmaiconym menu, przez które po pewnym czasie czujesz znudzenie dietą. W TytkaFit rotujemy menu co prawie dwa miesiące, dzięki czemu w tym czasie spróbujesz 280 różnych dań. Po tym czasie powtarzamy tylko niektóre potrawy, jednocześnie wzbogacając menu o kolejne smaki i nasze nowe kulinarne odkrycia.

Dokąd dostarczamy catering dietetyczny TytkaFit?

Catering dietetyczny TytkaFit obsługuje klientów w kilkudziesięciu miastach Polski i wciąż poszerza obszar dostaw. Nasze diety pudełkowe zamówisz z dowozem do takich miast jak Wrocław, Poznań, Leszno, Warszawa, Gdańsk, Kraków i wiele innych. Możliwość dowozu do wybranego przez siebie miejsca sprawdzisz po przejściu do formularza zamówień. W razie wątpliwości służymy także pomocą mailową.