Catering Dietetyczny Marki

Catering Dietetyczny Marki- Tytka Fit to twój najlepszy wybór. W walce o utratę kilogramów istotna będzie pomoc profesjonalistów. Kompleksowość i perfekcję w tym zakresie zapewni zespół kucharzy oraz dietetyków naszej firmy.

Zdrowe i zbilansowane posiłki

Tworzymy pełnowartościowe, zbilansowane potrawy, które zapewnią nam zdrowie i wykształca prawidłowe nawyki żywieniowe.  Dania przez nas przygotowane są bardzo różnorodne, więc możesz poznawać nowe smaki i jeść potrawy, na których samodzielne przygotowanie brakuje Ci czasu czy chęci. Do tego nie musisz się zastanawiać, czy Twoja dieta jest dobrze zbilansowana i wartościowa – dietetycy zadbają o to za Ciebie.

Dieta pudełkowa Marki – Masz nieograniczony wybór

Do wyboru oprócz standardowych posiłków mamy również diety eliminacyjne np. bez glutenu, bez laktozy oraz diety Sportowe lub o obniżonym indeksie glikemicznym. Istotne jest trzymanie się zaleceń i wskazówek żywieniowych oraz wspólne monitorowanie postępów. Przygotowane posiłki są pakowane w specjalne opakowania, które możemy podgrzewać.

Dieta z dostawą Marki

Każdy zestaw Catering Dietetyczny Marki Tytka FIt zawiera: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Spożywanie posiłków w odpowiednich odstępach czasowych nie odczuwamy łaknienia oraz mamy mniejszy apetyt na podjadanie przekąsek. Codzienne nowe menu sprawia, że nasza dieta jest zróżnicowana i z ciekawością oczekuje się kolejnych dań. Drugi krok to wysiłek fizyczny.

Zalety diety pudełkowej

Dzięki oszczędności czasu związanego z przygotowaniem posiłków i robieniem zakupów zyskujesz dodatkowy czas wolny, który możesz przeznaczyć na trening, Systematyczna i umiarkowana aktywność przyspieszy utratę wagi i podkręci przemianę materii. Wybierz dietę pudełkową Tytka Fit a twoje dążenie do upragnionej sylwetki stanie się prostsze i przyjemne.

Jak zamówić catering dietetyczny w Marki?

Catering dietetyczny w Marki zamówisz przez stronę internetową, a szczegóły związane z realizacją usługi uzyskasz telefonicznie lub poprzez kontakt mailowy. Na wszelkie zadane przez Ciebie pytania odpowiemy w godzinach pracy.

Catering Dietetyczny Marki
Dbamy o to aby dieta była jak najbardziej odżywcza i zbilansowana.
Catering Dietetyczny Marki Tytka Fit
Nie wiesz jaka dieta jest najlepsza dla ciebie? Skontaktuj się z naszym dietetykiem —  dobierze dietę dopasowaną do Twoich potrzeb żywieniowych i preferencji smakowych

Warto nas wybrać!

Odtwórz wideo

Menu rotujemy co 70 dni ! W ciągu tych dni poznasz 350 nowych dań ! Po 70 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Poznasz nowe smaki
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Zrzucisz zbędne kilogramy
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.

Opinie naszych klientów