Catering Dietetyczny Włoszakowice

Gratulujemy, znalazłeś/łaś najlepszy

Catering dietetyczny w Włoszakowicach

W walce o utratę kilogramów istotna będzie pomoc profesjonalistów. Kompleksowość i perfekcję w tym zakresie świadczy nowy catering dietetyczny Tytka Fit, który swoje usługi od marca oferuje w Włoszakowicach i okolicach.

Zespół dietetyków, konsultantów żywieniowych i kucharzy tworzy pełnowartościowe, zbilansowane potrawy, które zapewnią nam zdrowie i wykształca prawidłowe nawyki żywieniowe. Pierwszy istotny krok to szczegółowa konsultacja z doradcą żywieniowym, wybór odpowiedniej diety i ustalenie celu. W trakcie wywiadu należy przekazać dietetykowi jak najwięcej informacji po to by poprawnie dobrać kaloryczność i wyeliminować dotychczasowe błędy.

Do wyboru oprócz standardowych posiłków mamy również diety eliminacyjne np. bez glutenu, bez laktozy oraz diety Sportowe lub o obniżonym indeksie glikemicznym. Istotne jest trzymanie się zaleceń i wskazówek żywieniowych oraz wspólne monitorowanie postępów. Kontakt z dietetykiem jest wskazany przez cały czas trwania diety. Przygotowane posiłki są pakowane w specjalne opakowania, które możemy podgrzewać.

Każdy zestaw zawiera: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Spożywanie posiłków w odpowiednich odstępach czasowych nie odczuwamy łaknienia oraz mamy mniejszy apetyt na podjadanie przekąsek. Codzienne nowe menu sprawia, że nasza dieta jest zróżnicowana I z ciekawością oczekuje się kolejnych dań. Drugi krok to wysiłek fizyczny. Dzięki oszczędności czasu związanego z przygotowaniem posiłków i robieniem zakupów zyskujesz dodatkowy czas wolny, który możesz przeznaczyć na trening, Systematyczna i umiarkowana aktywność przyspieszy utratę wagi i podkręci przemianę materii. Dzięki usłudze cateringów dietetycznych dążenie do upragnionej sylwetki stało się prostsze i przyjemne.

Wybierz z nami swoją dietę na www.tytkafit.pl lub skontaktuj się pod numerem telefonu 785 858 575 a my dowieziemy ją do Włoszakowic i okolic.

Dlaczego warto wybrać Catering Dietetyczny Włoszakowice Tytka Fit?

Odtwórz wideo

Poznasz nowe smaki! Menu rotujemy co 63 dni! W ciągu tych dni poznasz 315 nowych dań! Po 63 dniach część dań powtarzamy, a część wymieniamy na nowe odkrycia!

001-check-mark
Zrzucisz zbędne kilogramy
001-check-mark
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

Dzięki wartościowym składnikom posiłków

001-check-mark
Zyskasz cenny czas!

Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz paczkę pełną zdrowych i smacznych posiłków.