Blog

Catering dietetyczny i elastyczne podejście do diety? To możliwe!

Elastyczne podejście do diety – Wielu osobom catering dietetyczny kojarzy się ze ściśle ustalonymi przez firmę posiłkami, w których trudno o zachowanie elastyczności. Co, jeśli akurat potrzebujesz ich mniej lub wolisz śniadania na słono? Czy w takim przypadku catering dietetyczny nie jest dla Ciebie? Nie musisz się o to martwić – zestawy oferowane przez Tytka Fit bardzo prosto można dostosować do swoich potrzeb.

Ilość posiłków

Ilość posiłków – Elastyczne podejście do diety

Jeśli chcesz otrzymać całodzienne wyżywienie, by nie martwić się gotowaniem czy planowaniem zakupów, wybierz plan składający się czterech lub pięciu posiłków dziennie. Masz swój stały i wypracowany rytm jedzenia, i chociaż chcesz zredukować czas spędzany na przygotowywaniu posiłków, nie chcesz rezygnować ze swoich ulubionych przekąsek? Postaw na 3 główne posiłki i uzupełnij je we własnym zakresie. Catering dietetyczny Tytka Fit daje swoim klientom możliwość zamówienia od trzech dowolnych posiłków. Ich ostateczną liczbę możesz swobodnie regulować. 

Dania dopasowane do preferencji 

Dania w cateringu dietetycznym są konstruowane w taki sposób, by dostarczały wszelakich wartości odżywczych, ale również były ciekawe i urozmaicone. Nie da się jednak ukryć, że wielu z nas ma swoje preferencje żywieniowe, które tak naprawdę nie są niczym złym. Najlepszym przykładem są śniadania: część osób hołduje tym na słodko, część tym na słono, a dla innych nie ma to żadnego znaczenia. Wybierając catering dietetyczny Tytka Fit, dwie pierwsze grupy mają szansę dopasować menu do swoich potrzeb. 

Jedna z dostępnych diet o nazwie „Wybór menu” pozwala na samodzielne zarządzanie swoim jadłospisem. Z listy dostępnych posiłków wybierasz te, które odpowiadają Ci najbardziej. Dzięki temu to nie Ty dopasowujesz się do diety, tylko dieta jest dopasowana do Ciebie!

Dodatkowo takiego wyboru dokonasz wygodnie z pozycji panelu klienta, bez potrzeby wykonywania dodatkowych telefonów czy wysyłania wiadomości mailowych. 

Zmieniaj, jak chcesz – Elastyczne podejście do diety

Niezaplanowany wyjazd czy delegacja nie muszą być problemem. Catering dietetyczny Tytka Fit możesz zamówić do wielu miejsc w Polsce, wystarczy poinformować Biuro o chwilowej zmianie adresu dostawy. Dodatkowo już na etapie składania zamówienia możesz wyłączyć poszczególne dni z dostaw. Dzięki czemu nie musisz przesyłać dodatkowych informacji w trakcie składania zamówienia. Jak widać, catering dietetyczny może być dopasowany nie tylko do Twojego zapotrzebowania energetycznego, stanu zdrowia czy celów sylwetkowych. Ale również preferencji żywieniowych, nawyków i trybu życia. Z tak dostosowanym do Ciebie cateringiem dietetycznym prowadzenie zdrowej diety staje się czystą (i pyszną) przyjemnością!